Visit our local markets

Trzy marki - nieskończone możliwości komfortowego snu

1504/Hilding_Product_in_use_69.jpg

Hilding to jedna z najchętniej wybieranych marek w Polsce w średnim segmencie cenowym. Nazwa pochodzi od założyciela koncernu Hilding Anderssona. W Polsce Hilding to trzy kolekcje: Family, Original i Select poparte hasłem przewodnim „Wyspani mogą więcej”, w ramach których oferowane są materace (piankowe i sprężynowe), łóżka kontynentalne i tapicerowane oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Oferta marki Hilding adresowana jest głównie do nowoczesnej rodziny ceniącej uznane marki i znającej wartość dobrego produktu.

1504/Jensen-10.jpg

Innowacja i design to słowa klucze marki Jensen, marki premium, która koncentruje się na ciągłym unowocześnianiu i udoskonalaniu wzornictwa i komfortu spania. Marka została założona w 1947 roku w Norwegii i na przestrzeni lat, stała się dobrze znana na wielu międzynarodowych rynkach, głównie w Skandynawii i Europie Zachodniej. Jensen oferuje wyjątkowy produkt o wyjątkowym komforcie snu zaprojektowany dla konsumentów, którzy poszukują najlepszych łóżek i akcesoriów.

1504/curem_location_image007-2.jpg

Marka stawiającą na szwajcarską technologię i nowoczesną piankę Visco, charakteryzującą się 27-krotnie większą oddychalnością od standardowych pianek termoelastycznych. Materace marki Curem to idealne wsparcie dla ciała, ducha i umysłu, to kompleksowe podejście do odpoczynku i poprawy samopoczucia. Marka Curem dostępna jest głównie w Europie i jest marką dedykowaną klientom doceniającym nowoczesny design, poszukującym nietuzinkowych rozwiązań w zakresie komfortu snu.