hildinganders.com

Visit our local markets Poland

Change language

  • English
  • Polski

POLSKA

ZAPEWNIAMY NAJLEPSZY SEN NASZYM KLIENTOM

Hilding Anders Polska jest jednym z kluczowych producentów materacy i łóżek na rynku polskim. W naszym portfolio posiadamy marki prywatne oraz marki własne – Hilding, Curem, Jensen.

Tworząc materace i łóżka, myślimy o naszych klientach, o ich upodobaniach, a także o zdrowym wypoczynku i efektywnym śnie. Idziemy z duchem czasu, pamiętając, że naszą rolą jest dostarczanie materaca, na którym wyśpi się każdy, nawet najbardziej wymagający klient.

Nasza misja

Zapewniamy swiatu dobry sen.

Nasza wizja

Być wiodącym producentem materacy, uznawanym w branży, cieszącym się zaufaniem konsumentów.

Nasza filozofia snu

KOMFORT DLA CIAŁA I UMYSŁU

Nasza filozofia dobrego snu opiera się na kilku kluczowych czynnikach. Ergonomia, klimat i higiena to trzy podstawowe, które decydują o dobrym samopoczuciu w łóżku, w którym śpisz. Następne to wzornictwo, trwałość i wpływ na środowisko, a zatem czynniki, od których zależy Twoje samopoczucie na myśl o tym łóżku.

Nasze łóżka i materace mają wyglądać doskonale i mają być idealnie dopasowane do potrzeb, tak aby spełniać oczekiwania klientów i oferować im pełne odprężenie i dobre samopoczucie. A ponieważ nasze produkty są trwałe, klienci mogą mieć pewność, że będą mogli cieszyć się zdrowym snem prze wiele lat.

Nasze łóżka i materace są też ekologiczne – troszczymy się ośrodowisko, tak by wszyscy mogli spać spokojnie.

Oto firma Hilding Anders

Od początku działania firmy, czyli od 1939 roku, koncentrujemy się na naszej misji: dbamy to, by cały świat mógł się dobrze wyspać. Obecnie dzięki naszej wiedzy technicznej i szerokiemu zasięgowi geograficznemu działalności firmy możemy dostosowywać produkty do wymagań poszczególnych rynków.

Zobacz krótkie wprowadzenie do działalności firmy Hilding Anders — obejrzyj film wideo

1504/HA-Poland_teenage-mattress2.jpg

Produkty

PRODUKT DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Oferujemy bardzo szeroki asortyment przemyślanych i idealnie skomponowanych produktów. W naszej ofercie znaleźć można materace sprężynowe, piankowe, łóżka kontynentalne, tapicerowane, a także akcesoria – materace nawierzchniowe, stelaże elastyczne, poduszki, ochraniacze, nóżki i wezgłowia.

Proponujemy produkty w różnych segmentach cenowych, trzech różnych, uznanych na rynku międzynarodowym marek, tak aby każdy klient znalazł produkt idealny dla siebie.
Dopasowanie naszej oferty do potrzeb i możliwości klientów, dbanie o najwyższą jakość każdego produktu, wysoka staranność wykonania, to nasze podstawowe wyróżniki.
Dbamy o innowacyjność naszej oferty i wypełnianie nisz rynkowych, między innymi dlatego rozwijamy aktualnie ofertę produktów dla najmłodszych dzieci oraz dla młodzieży.

1504/HA-Hotel-47-2.jpg

HOTEL EXPERT – KOLEKCJA DLA HOTELI

Hotel Expert to specjalna linia materacy i łóżek kontynentalnych dedykowana obiektom hotelowym. Produkty wchodzące w zakres oferty zaprojektowano z myślą o najwyższym komforcie snu gości hotelowych.

Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, przygotowana w oparciu o bogate doświadczenia w wyposażaniu obiektów hotelowych na rynku polskim, jak i europejskim oraz azjatyckim.

Dowodem może być przyznany naszym produktom po raz drugi z rzędu tytuł Produkt Roku w kategorii Wyposażenie Hotelowe Roku 2013

Contact

Hilding Anders Polska
Polna 17
62-095 Murowana Goślina
Telefon: +48 61 642 14 00
info.pl@hildinganders.com

Teresa Padiasek
Specjalista ds. Administracji
teresa.padiasek@hildinganders.com

Katarzyna Grabiarz
Specjalista ds. Obsługi Klienta
katarzyna.grabiarz@hildinganders.com

Robert Orlowski
Specjalista ds. Obsługi Klienta Eksportowego
robert.orlowski@hildinganders.com