hildinganders.com

Visit our local markets Czech Republic

Change language

  • English
  • Česky
  • Slovensky

ČESKÁ REPUBLIKA

DÁVAME SVETU LEPŠÍ SPÁNOK

V súčasnej dobe získala naša spoločnosť prednú pozíciu na trhu. Je to výsledok dlhoročných skúseností, neustáleho vývoja nových technológií a podpory zo strany globálnej štruktúry medzinárodnej spoločnosti.

Hilding Anders Česká republika a.s. je predným výrobcom produktov pre zdravý spánok na českom a slovenskom trhu. Spoločnosť bola založená v roku 2000 ako Tropico, tradičný výrobca matracov. V roku 2007 sa Tropico spojila s Hilding Anders, predným výrobcom postelí a matracov na európskom a ázijskom trhu.

Naším poslaním je dať svetu dobrý nočný spánok. Našou víziou je stať sa vedúcim poskytovateľom lôžok, uznávaným v obore a dôveryhodným pre spotrebiteľov.

1504/CUREM_WELLNESS_IMAGE008-1504.jpg

Filozofia spánku

POHODLIE PRE TELO I DUŠU

Naša filozofia dobrého nočného spánku sa skladá z niekoľkých špecifických prvkov. Prvým z nich sú ergonómia, klíma a hygiena. Tie vytvárajú komfort matraca.
Potom je tu dizajn, trvanlivosť a vplyv na životné prostredie. Tie sú spojené s tým, ako sa cítite vo vašej posteli.

Naše postele a matrace sú navrhované tak, aby sa vám v nich nielen dobre spalo, ale aby tiež vyzerali dobre, a tým umožnili telu dokonalú relaxáciu. Vzhľadom k tomu, že naše výrobky sú odolné, môžu naši zákazníci zaspávať v pokoji s vedomím, že sa im bude dobre spať ešte veľa rokov.

A napokon treba spomenúť, že naše postele a matrace sú vyrábané tak, aby v minimálnej miere zaťažovali životné prostredie. S vedomím, že robíme niečo pre našu planétu, môžeme potom všetci lepšie spať.

Toto je Hilding Anders

Dopriať svetu posilňujúci spánok bolo naším hlavným cieľom už od samotného založenia spoločnosti v roku 1939. V súčasnosti dokážeme vďaka nášmu technickému know-how a širokému geografickému rozsahu prispôsobiť naše produkty jednotlivým trhom.

Získajte stručné úvodné informácie o značke Hilding Anders – pozrite si video

1504/czech-spot.jpg

Prevádzky

SILNÉ PARTNERSTVO

Vďaka pevnému zázemiu a širokej obchodnej sieti, vyrábame a dodávame matrace, rošty a postele navrhnuté a vyvinuté v súlade s požiadavkami našich zákazníkov.

Zaujať individuálny prístup je základom na malom trhu. To určuje spôsob, akým sa dostávame do interakcie s našimi zákazníkmi. Spoločne diskutujeme o návrhoch nových produktov, dostávame rady a odporučenia, a vždy sa snažíme nájsť čo najlepší produkt a stratégiu na trhu pre každého jediného zákazníka.

Náš závod sa nachádza v malej obci Roztoky u Jilemnice a je obklopený krásnou prírodou Krkonôš. Je umiestnený v budove bývalého textilného závodu, a pracuje tu približne 90 ľudí.

1504/curem-2.jpg

VÝROBKY PRE ZDRAVÝ SPÁNOK

Naše výrobky kombinujú tradičnú českú remeselnosť s modernými výrobnými technikami. Výsledkom je vysoko kvalitné portfólio ponúkajúce české i medzinárodné značky.