hildinganders.com

Visit our local markets Czech Republic

1504/1504x1200_general_front_page.jpg

Pečlivě zvolené výrobky a značky

Česká tradice, prvotřídní švédská výrobní technologie a skandinávský design dávají dohromady skvělé řešení spánku v souladu s individuálními požadavky každého z nás.

Značky společnosti Hilding Anders Česká republika a. s. jsou na českém trhu velmi dobře známy. Tropico s nejširší nabídkou, Curem s nabídkou špičkových visco matrací, které přinášejí našemu tělu hluboký spánek a relaxaci svalstva, Geltech zaručuje zdravý spánek díky matracím s gelovými segmenty a Slumberland je tradiční rodinnou značkou.

Naše portfolio nabízí matrace, lamelové rošty, postele a samozřejmě nespočet doplňků pro zdravý spánek, například ortopedické anatomické polštáře, matracové chrániče, masážní podložky, přikrývky a polštáře.

Tropico je tradiční českou značkou s nejširší nabídkou matrací a příslušenství na českém trhu. Nabízíme velký výběr produktů pro celou rodinu, ve všech cenových kategoriích.

Slumberland nabízí vynikající rodinné matrace již od roku 1919. Produkty této značky splňují požadavky trhu na vysokou kvalitu a dostupnou cenu.

CUREM, to jsou matrace, vyrobené z vysokoobjemové paměťové pěny CuremFoamTM. Díky tomuto konstrukčnímu řešení nabízejí vynikající podporu těla a přinášejí celkovou tělesnou úlevu. Matrace Curem pomáhají předcházet či mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti. Nebojte se vyzkoušet nejvyšší možný komfort spánku.

Geltech – to jsou wellness matrace s patentovaným systémem gelových segmentů, které skvěle rozkládají tlak při současné vysoké podpoře páteře. Díky konstrukci s gelovými segmenty vyhoví matrace široké škále rozdílných typů postav. Geltech je zárukou zdravého spánku, vysokého komfortu, vynikající hygieny lůžka a jeho dlouhé životnosti.

brands/brand-lists/spirit-continental-logo-770x560.jpg

Spirit. Spánek, který má duši.

Kontinentální postele Spirit navrhujeme a vyrábíme s nejvyšším možným důrazem na pohodlí a podporu těla při spánku. Záleží nám na dlouhodobé životnosti všech konstrukcí, snadné údržbě a v neposlední řadě na vzhledu a stylu.

Česko-slovenské postele Spirit Continental jsou místem pro Váš odpočinek, tajné sny a přání, intimitu. Místem regenerace Vašeho těla i duše. Postele Spirit Vám splní alespoň jeden Váš sen. Snít a spát hluboce a zdravě.

Postele Spirit jsou výtvarným dílem, na kterých se podepsal um českých i slovenských řemeslníků. Jsou takové, jaké je chcete mít.

Nebudeme Vám radit, jakou si vybrat, to by byl hřích. Lepší bude vyzkoušet si postele Spirit na vlastní záda! Teprve pak budete s jistotou vědět, jaká Vám bude sedět nejlépe.

Vyzkoušejte variantu Continental nebo Adaptix, s nejmodernějším systémem polohování, které nikdy a nijak nenaruší Váš spánek…