hildinganders.com

Visit our local markets Czech Republic

Change language

  • English
  • Česky
  • Slovensky

ČESKÁ REPUBLIKA

DÁVÁME SVĚTU LEPŠÍ SPÁNEK

V současné době získala naše společnost přední pozici na trhu v České republice. Je to výsledek dlouholetých zkušeností, neustálého vývoje nových technologií a podpory ze strany globální struktury mezinárodní společnosti.

Hilding Anders Česká republika a. s. je předním výrobcem produktů pro zdravý spánek na českém a slovenském trhu. Společnost byla založena v roce 2000 jako Tropico, tradiční výrobce českých matrací. V roce 2007 se Tropico spojila s Hilding Anders, předním výrobcem postelí a matrací na evropském a asijském trhu.

Naším posláním je dát světu dobrý noční spánek. Naší vizí je stát se vedoucím poskytovatelem lůžek, uznávaným v oboru a důvěryhodným pro spotřebitele.

1504/CUREM_WELLNESS_IMAGE008-1504.jpg

Filozofie spánku

POHODLÍ PRO TĚLO I DUŠI

Naše filozofie dobrého nočního spánku se skládá z několika specifických prvků. Prvním z nich jsou ergonomie, klima a hygiena. Ty vytváří komfort matrace.
Pak je tu design, trvanlivost a vliv na životní prostředí. Ty jsou spojeny s tím, jak se cítíte ve vaší posteli.

Naše postele a matrace jsou navrhovány tak, aby se vám v nich nejen dobře spalo, ale aby rovněž vypadaly dobře, a tím umožnily tělu dokonalou relaxaci. Vzhledem k tomu, že naše výrobky jsou odolné, mohou naši zákazníci usínat v klidu s vědomím, že se jim bude dobře spát i po mnoho dalších let.

V neposlední řadě je nutno zmínit, že naše postele a matrace jsou vyráběny tak, aby v minimální míře zatěžovaly životní prostředí. S vědomím, že děláme něco pro naši planetu, můžeme pak všichni lépe spát.

Toto je společnost Hilding Anders

Přinášet světu dobrý noční spánek vždy bylo cílem, za kterým jsme šli od samého počátku v roce 1939. Díky našemu technickému know-how a rozsáhlému geografickému pokrytí jsme schopni přizpůsobit naše produkty individuálním potřebám.

Rychlý úvod do společnosti Hilding Anders – shlédněte video

1504/czech-spot.jpg

Provozy

SILNÉ PARTNERSTVÍ

Díky pevnému zázemí a široké obchodní síti, vyrábíme a dodáváme matrace, rošty a postele navrhnuté a vyvinuté v souladu s požadavky našich zákazníků.

Zaujmout individuální přístup je základem na malém trhu. To určuje způsob, jakým se dostáváme do interakce s našimi zákazníky. Společně diskutujeme o návrhech nových produktů, dostáváme rady a doporučení, a vždy se snažíme najít co nejlepší produkt a strategii na trhu pro každého jediného zákazníka.

Náš závod se nachází v malé obci Roztoky u Jilemnice a je obklopen krásnou přírodou Krkonoš. Je umístěný v budově bývalého textilního závodu, a pracuje zde približně 90 lidí.

1504/curem-2.jpg

VÝROBKY PRO ZDRAVÝ SPÁNEK

Naše výrobky kombinují tradiční českou řemeslnost s moderními výrobními technikami. Výsledkem je vysoce kvalitní portfolio nabízející české i mezinárodní značky.

Contact

Hilding Anders Česká republika a.s.
512 31 Roztoky u Jilemnice 215
Česká republika
Telefon: +420 481 587 410
info.cz@hildinganders.com