Visit our local markets

Mechanik

Firma Hilding Anders Polska poszukuje osoby na stanowisko Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

-       Wyksztalcenie minimum srednie techniczne/mechaniczne/elektryczne (preferowane: automatyk, mechatronik);

-       Praktyczna znajomosc zagadnien UR,

-       Umiejetnosc czytania podstawowych rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,

-       Wiedza z zakresu programowania sterowników PLC, Siemens itp.,

-       Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV (lub gotowosc do zdobycia takich uprawnien),

-       Uprawnienia do prac na wysokosciach (lub gotowosc do zdobycia takich uprawnien),

-       Uprawnienia do wykonywania prac spawalniczych.

Glówne zadania na tym stanowisku:

-       Obsluga, konserwacja maszyn i urzadzen przemyslowych,

-       Identyfikowanie i diagnozowanie potencjalnych problemów, wynikajacych z trakcie eksploatacji,

-       Dokonywanie biezacych i okresowych przegladów maszyn i urzadzen,

-       Montowanie i uruchamianie maszyn i urzadzen przemyslowych na stanowisku pracy.

Oferujemy:

-       umowe o prace zawarta bezposrednio z firma,

-       wynagrodzenie zasadnicze plus premia,

-       mozliwosc rozwoju zawodowego i zdobywania doswiadczen,

-       pakiet swiadczen socjalnych - mozliwosc korzystania m.in. z prywatnej opieki medycznej, szczepien przeciwko grypie, ubezpieczenia grupowego na zycie, pakietów kulturalno-sportowych, dofinansowania do wakacji i przedplaconych kart swiatecznych,

-       dofinansowanie do dojazdów do pracy,

-       zdobycie doswiadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

Miejsce pracy – Murowana Goslina. Siedziba Hilding Anders Polska jest zlokalizowana kilkaset metrów od stacji kolejowej oraz przystanków komunikacji miejskiej. Autobus szynowy i linie autobusowe tworza optymalne polaczenia z m.in z Poznaniem, Wagrowcem i Obornikami.

Grupa Hilding Anders zapewnia ludziom dobry sen od 1939 roku. Jestesmy wiodacym dostawca materaców i lózek w calej Europie, Rosji i Azji, z glówna siedziba w Malmö w Szwecji.

Najwazniejsze informacje o firmie:

- sprzedaz w ponad 60 krajach,

- 25 zakladów produkcyjnych w 19 krajach i ok. 9 500 pracowników,

- 967 wlasnych punktów sprzedazy i sklepów franchisingowych,

w wiekszosci na ternie Rosji i Chinach,

- 26 marek, ze szczególnym uwzglednieniem trzech marek premium

w Europie - Jensen, Carpe Diem i Bico, w Azji - Slumberland i w Rosji – Askona,

- silna pozycja marek prywatnych.

Wlascicielem Grupy Hilding Anders jest KKR, wiodaca swiatowa firma inwestycyjna m.in. w obszarach private equity, energetyce, infrastrukturze i nieruchomosciach.

Prosimy o przesylanie CV mailowo z zalaczona i podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Administratorem Danych Osobowych jest Hilding Anders Polska Sp. z o.o., Ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goslina. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o prace (CV i/lub list motywacyjny) – zarówno na potrzeby biezacej rekrutacji jak i na poczet przyszlych - przetwarzane sa na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przeplywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata zwiazane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym beda przechowywane do czasu zakonczenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

- uczestnictwem w przyszlych procesach rekrutacyjnych beda przechowywane do czasu cofniecia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

W zwiazku z powyzszym:

- Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Hilding Anders Polska Sp. z o.o. ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goslina, w tym wizerunku, dla celów zwiazanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuje do wiadomosci, ze powyzsza zgoda moze byc w kazdej chwili cofnieta,

- Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Hilding Anders Polska Sp. z o.o. ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goslina, w tym wizerunku dla celów zwiazanych z uczestnictwem w przyszlych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuje do wiadomosci, ze powyzsza zgoda moze byc w kazdej chwili cofnieta.